دسته ها
خانه / اخبار / عمران / ساختمان دو طبقه مسکونی در شرق تهران فرو ریخت

ساختمان دو طبقه مسکونی در شرق تهران فرو ریخت

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، همسایگان ساعت ۱۱:۰۷ دقیقه امروز طی تماس با سامانه ۱۲۵ از بروز حادثه آوار و احتمال گرفتار شدن یک نفر در زیر ساختمان تخریب شده ، خبر دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بی درنگ آتش
نشانان ایستگاه ۴۸ به اتفاق گروه امداد و نجات ۲ این سازمان را رهسپار خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی خیابان نبی اکرم کرد.
ساختمان دو طبقه مسکونی در شرق تهران فرو ریخت + تصاویر
علی اکبر طالقانی رئیس ایستگاه ۴۸ آتش نشانی که بهمراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده بود، دراین مورد اظهار داشت: درقطعه زمینی برای ساخت بنای جدید گودبرداری شده بود که براثر سست شدن دیواره های خاکی جانبی محل گودبرداری و نیزعدم شمع بندی مناسب ، ناگهان یک ساختمان دو طبقه مسکونی و همچنین یک مغازه خواروبار فروشی در طبقه پایین این ساختمان که درمجاورت این محل قرار داشت، فروریخت.
وی افزود: با توجه به اظهار شاهدان مبنی بر زیر آوار ماندن صاحب مغازه ، آتش نشانان به سرعت وارد عمل شدند و با رعایت موازین ایمنی شروع به آوار برداری کردند.
ساختمان دو طبقه مسکونی در شرق تهران فرو ریخت + تصاویر
طالقانی ادامه داد: نیروها پس از جستجو در زیر آوار خوشبختانه هیچ فردی را پیدا نکردند که بعد از انجام تحقیقات اولیه معلوم شد مرد مغازه دار پیش از ریزش ساختمان مغازه اش را ترک کرده بود.

درباره مدیر سایت

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*